جک پالت که به آن لیفتراک دستی نیز گفته می شود به طور کلی وسیله ای بوده که جهت جابجایی آسان انواع بارهای سنگین و پالت های حجیم در انبارها و کارخانه ها و همچنین سردخانه‌ ها مورد استفاده قرار می ‌گیرد. با وجود اینکه این دستگاه در انواع مختلف موجود است، طبیعتاً خریداران قبل از تهیه آن باید به راهنمایی انتخاب بهترین نوع پالت بر توجه کند.

 

معرفی جک پالت

به طور کلی باید بدانید برای انبار داری وسایل و ابزار مختلفی مورد استفاده قرار گرفته که یکی از این ابزار جک پالت می باشد. این وسیله جهت جابجایی انواع دستگاه های بزرگ صنعتی که جابجایی آن می ‌تواند از لحاظ ارزش مالی بسیار مهم باشد و با وجود حساسیت بالایی که این دستگاه ها دارد طبیعتاً استفاده از جک پالتها بسیار ضروری به نظر می ‌رسد. با این حال می توان گفت این نوع وسیله ابزاری ایده ‌آل جهت کمک رسانی در انبارداری و ذخیره کالا خواهد بود. استفاده های زیادی که از این وسیله می‌شوند موجب شده که بسیاری از افراد اذعان کنند پپالت بر نقش کلیدی را در بین ابزار انبار داری ایفا می کند.

 

راهنمای خرید پالت بر

هنگامی که شما قصد خرید پالت بر را داشتید به طور کلی باید بدانید این دستگاه از طراحی خاص برخوردار بوده و علیرغم استخکام فوق العاده ای که دارد، فرمان پذیری آن عالی می باشد که این امر موجب شده در مکان هایی که محدودیت فضا وجود دارد به راحتی بتوان از ان استفاده نمود. حال هنگامی که شما قصد خرید این محصول را داشتید باید به اجزا تشکیل دهنده آن دقت کنید. دسته جک پالت که همان اهرم بالا برنده و فرمان وسیله می باشد جزو مهمترین اجزای این ابزار به شمار می‌ رود. منفذهای زیر دست و جلو پالت ها نیز به عنوان نگهدارنده پمپ هیدرولیک بالابرنده می باشد. همچنین چرخ های بزرگ این دستگاه نیز باید قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه داشته باشند.

 

انواع مختلف پالت بر

با وجود اینکه پالت بر ها در موارد مختلف تولید شده اند افراد می توانند متناسب با نیاز خود نوعی از آن را انتخاب کنند. در این بین پالت بر دستی یکی از بهترین دستگاه جهت جابجایی محصولات و مواد در تولیدی ها، سردخانه و انبار ها می باشد که می توان وسایلی با ابعاد مختلف و دارای تناژ ۲،۳ و ۵ تن را جابجا کرد. جک پالت برقی نیز یکی از دیگر انواع این دستگاه ها است که دارای تناژ پنج تن است و خود در دسته های مختلفی چون پالت توزین دار، پالت برقی و غیره تقسیم می شود. پالت بر باسکول دار نیز وسیله ای بوده که علیرغم جابجایی پالت ها امکان نمایش وزن به صورت کیلوگرم و پوند را به وجود می آورد.

جک پالت قیچی .
جک پالت قیچی

جک پالت قیچی

جک پالت باسکول دار .
جک پالت باسکول دار

جک پالت باسکول دار

جک پالت عریض .
جک پالت عریض

جک پالت عریض

جک پالت بلند .
جک پالت بلند

جک پالت بلند

جک پالت کوتاه .
جک پالت کوتاه

برای استفاده در مکان هایی با فضایی کم و باریک مثل کانتینر و سالن و انبار های کوچک و کامیون ها، فضاهای محدود و کم عرض به کار میرود.

- ظرفیت: دو تا سه تن

- حداکثر ارتفاع: 20 سانتیمتر

- حداقل ارتفاع: 8.5 سانتیمتر

- فاصله بیرونی دو شاخک: 45 و 55 و 68.5 سانتیمتر

- طول شاخک: 50 الی 90 سانتیمتر

- وزن دستگاه: 65 تا 75 کیلو گرم

جک پالت استاندارد .
جک پالت استاندارد

- ظرفیت : 500 تا 3000 کیلوگرم

- پمپ کاملا تقویتی جهت جلوگیری از نشت روغن و خرابی

- پمپ پرسی و پمپ بازشو

- جفت چرخ پلی  اورتان ضد فرسایش

- دستگیره لاستیکی جهت راحتی کار

- ورق 4 میلیمتر شاخک  به همراه ورق دوبل 4 تقویتی

- گواهی استاندارد اروپا - ce

- 24 ماه گارانتی کامل کلیه قطعات با کارت طلایی و پشتیبانی همیشگی