یکی از تجهیزاتی که در انبارداری بسیار مورد استفاده قرار می گیرد میز کار و گاری دستی است. نام گذاری این وسیله به خاطر طراحی و شکل ظاهری این نوع میز است. اما کاربرد این میز به شما بیشتر از یک میز کمک می نماید. در این مقاله با این میز کار بیشتر آشنا خواهید شد.

 

میز کار و گاری دستی

با دیدن این میز به یاد گاری دستی خواهید افتاد. برای همین نام گاری دستی بسیار مناسب این میزکار است.از این نوع میز بیشتر در مکان هایی که لازم است لوازمی را تا ارتفاع بالا ببرید و پله یا نردبان نیز در این مکان کارایی ندارد استفاده می شود. جابجایی بار تا 750 کیلوگرم تنها کاری نیست که این میز کار و گاری دستی از عهده آن به خوبی بر می آید.

با حمل بار با این گاری به سادگی می توانید همین مقدار بار را تا ارتفاع 1 تا 1.5 متر بالا ببرید. این جابجایی نیز توسط نیروی هیدرولیکی انجام می شود. این میز در ارتفاع مختلف تولید و توانایی حمل بار از 500 تا 750 کیلوگرم را به راحتی دارا می باشد. وزن خود میز نیز چیزی حدود 100 کیلوگرم است. با دارا بودن چنین وزنی در صورتی که این میز مانند گاری دستی به روی زمین حرکت نمی کرد جابجایی آن کاری بس دشوار و سخت بود.

 

گاری دستی

 

چگونه از این میز کار استفاده نمایید

میز کار و گاری دستی طوری طراحی شده است که به سادگی پایین می آید و با کمک نیروی هیدرولیکی و تاشو بودن پایه ها به ارتفاع بالا حرکت می نماید. داشتن دو دسته در طرفین میز هیدرولیکی دستی به آن کمک می کند تا به کمک چرخ های زیر میز به سادگی به سمت جلو و عقب حرکت کند بدون آنکه اپراتور آن خسته شود.

این میز دارای یک پدال برای بالا بردن میز تا ارتفاع مشخص شده می باشد. و با کنترل دستی نیز می توانید میز را تا نموده و تا پایین ترین ارتفاع ممکن به زمین نزدیک نمایید. جنس آن از فولاد بسیار مقاوم تولید شده و دارای یک سال کامل گارانتی می باشد.

 

میز کار

 

ویژگی های میز کار گاری دستی

از ویژگی های این میز می توان به جنس فولاد بدنه آن اشاره نمود فولادی که در اثر کار به سادگی فرسوده نمی شود. داشتن یک پدال که ارتفاع میز گاری دستی را تا ارتفاع ا تا 1.5 متر بالا میبرد نیز از ویژگی های دیگر آن است. این میز تحت لیسانس کشور آلمان و انگلستان بوده و برای استفاده در خطوط مونتاژ، داروخانه ها، انبارها،و... بسیار مناسب است.

در صورتی که نیاز به استفاده از میز کار نداشته باشید به سادگی جمع شده و تنها تا 40 سانتی متر ارتفاع پیدا می کند.

ابعاد میز در حدود 810 در 1000 در 510 در 50 میلی متر است. وزن این میز نیز از 83 تا 105 کیلوگرم متغیر می باشد. انواع میزکار بر اساس مقدار وزن جابجا کرده بر حسب کیلوگرم و همچنین مقدار ارتفاع بالا بردن این وزن بر حسب متر می باشد. برای اطلاع از قیمت دقیق محصولات و خرید آنها با شماره 09127358334 و 02166063273 تماس بگیرید.

نظرات کاربران