امروز قصد داریم تا شما را با مهمترین ملزومات بسته بندی در صنایع مختلف آشنا کنیم. پس به شما هم پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. در پایان شما جهت خرید هر یک از این محصولات می توانید از طریق وب سایت نیوپک اقدام نمایید.

 

معرفی ملزومات بسته بندی

برای بسته بندی محصول در کارخانه ها و صنعت، برای افزایش سرعت کار معمولا از دستگاه های پیشرفته استفاده می شود. از جمله مهمترین ملزومات بسته بندی می توانیم به مواردی همچون دستگاه جت پرینتر دستی سنسوردار، جت پرینتر دستی بدون سنسور، انواع تسمه بسته بندی، دستگاه تاریخ زن، دستگاه تسمه کش، سلفون استرچ، کارتریج جت پرینتر و ... اشاره کنیم. در ادامه اما سعی می کنیم کمی بیشتر درباره چند نمونه از مهمترین ملزومات بسته بندی صحبت کنیم.

 

جت پرینتر دستی

جت پرینتر در واقع یک دستگاه الکترونیکی است که از ترکیب چند قطعه مکانیکی و هیدرولیکی ساخته شده و در صنایع مختلف برای بسته بندی کالا و محصولات کاربرد دارد. جت پرینتر را با نام های گوناگونی در صنعت می شناسند که از جمله پر استفاده ترین آن ها می توانیم به اسامی همچون چاپگر صنعتی، کدزن، بارکد زن و ... اشاره کنیم.

جت پرینتر در انواع مختلفی ساخته شده و هر یک از آن ها قیمت متفاوتی نیز دارند. یکی از معروف ترین انواع جت پرینتر، جت پرینتر دستی و سنسوردار است. البته از دیگر انواع جت پرینتر می توانیم به جت پرینتر دستی بدون سنسور، جت پرینتر اتومات صنعتی و ... اشاره کنیم.

 

تسمه بسته بندی

یکی دیگر از ملزومات بسته بندی، تسمه بسته بندی است. تسمه بسته بندی در واقع برای بسته بندی اجناس و کالاها استفاده می شود. به این صورت که دور تا دور کالا و بسته قرار گرفته و از باز شدن جعبه و کارتن جلوگیری می کند. تسمه بسته بندی در انواع مختلف تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرد. از مهمترین انواع تسمه بسته بندی می توانیم به تسمه های پلاستیکی، فلزی، تسمه فلزی فنری، تسمه بسته بندی pet و ... اشاره کنیم.

 

دستگاه تاریخ زن

دستگاه تاریخ زن همانطور که از نامش پیداست، جهت ثبت تاریخ روی محصولات استفاده می شود. حتی برای ثبت اطلاعات مهم روی بسته بندی ها نیز کاربرد دارد. این دستگاه در انواع مختلف ساخته شده و بنا به قدرت و کیفیت از هر یک از این دستگاه ها می توان در بخش های مختلف صنعت استفاده کرد. از جمله مهمترین انواع دستگاه های تاریخ زن می توانیم به دستگاه های تاریخ زن استامپی، دستگاه تاریخ زن رولی و حرارتی اشاره کنیم. البته این قبیل دستگاه ها به صورت تماسی هستند. یعنی دستگاه تاریخ زن برای چاپ اطلاعات روی جعبه باید حتما با جعبه یا محصول تماس پیدا کند. برای اطلاع از قیمت دقیق محصولات و خرید آنها با شماره 09127358334 و 02166063273 تماس بگیرید.

نبشی مقوایی .
نبشی مقوایی

نبشی مقوایی برای هر محصولی که نیاز به محافظت و بالا بردن مقاومت بسته بندی داشته باشد، بسیار مناسب است و جایگزینی مناسب برای نبشی های چوبی و پلاستیکی و قابل بازیافت و مناسب برای محصولات صادراتی می باشد. برای اطلاع از قیمت دقیق محصولات و خرید آنها با شماره 09127358334 و 02166063273 تماس بگیرید.

نبشی پلاستیکی .
نبشی پلاستیکی

 نبشی پلاستیکی پلی اتیلنی جهت مصارف بسته بندی میوه و صیفی جات صادراتی ،صنایع سنگ ، آجر نسوز ، کاشی و سرامیک ، ورقهای فلزی و کویل های فولادی و آلومینیومی بصورت صاف و چاکدار با قابلیت انحنا در لبه داخلی و خارجی کویلها به منظور جلوگیری از خرابی محصول در انبار کردن و حین حمل و نقل شود. برای اطلاع از قیمت دقیق محصولات و خرید آنها با شماره 09127358334 و 02166063273 تماس بگیرید.

بست تسمه .
بست تسمه

بست گالوانیزه جهت اتصال دو سر تسمه در تسمه کشی دستی کاربرد دارد.محصولی با کیفیت که در بسته های 1000 عددی و 1500 عددی می باشد. برای اطلاع از قیمت دقیق محصولات و خرید آنها با شماره 09127358334 و 02166063273 تماس بگیرید.

دستگاه رول بازکن .
دستگاه رول بازکن

این ابزار کارآمد جهت حمل و نقل و استفاده از تسمه های بسته بندی PP و PET استفاده می گردد. همچنین در هنگام باز کردن رول جدید امکان بهم ریختگی آن وجود دارد. این ابزار مانع آن می گردد. به علت وجود جعبه ابزار در روی این دستگاه حمل و استفاده از انواع تسمه کش های دستی - پنوماتیک و باطری شارژی آسان تر می گردد. برای اطلاع از قیمت دقیق محصولات و خرید آنها با شماره 09127358334 و 02166063273 تماس بگیرید.

نظرات کاربران