مزیت استفاده از دستگاههای تسمه کش

مزیت استفاده از دستگاههای تسمه کش

با پیشرفت علم و تکنولوژی برای حفظ امنیت بیشتر محصولات داخل بسته، روش‌ها و ابزار جدیدی تولید شد. دستگاه تسمه کش ابزاری است که به جای طناب و چسب از تسمه و به جای روش‌های دستی با آن همه سختی از دستگاه تسمه کش استفاده می‌کند که همواره کار بسته بندی کالاها را آسان کرده است.

نقصی که در بسته بندی‌های قدیمی وجود داشت استفاده از ابزارهای غیر مطمئن برای بسته بندی بود که در طول حمل و نقل و یا جابجایی باعث پارگی، ایجاد آسیب و از بین رفتن بسته می‌شد در صورتی که دستگاه‌های تسمه کش با استفاده از تسمه به جای طناب و چسب موجب شده‌اند تا بسته بندی با کیفیت بسیار بالایی انجام شده و درصد اطمینان این کار افزایش پیدا کند به طوری که وقتی کالا یا جعبه‌ای را با دستگاه تسمه کش بسته بندی کنید احتمال باز شدن یا پاره شدن آن بسیار کم است.

استفاده از دستگاه تسمه کش باعث خواهد شد تا خطرات ناشی از بسته بندی کارتن‌های کوچک و بزرگ تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا کند و همچنین موجب تسریع عمل بسته بندی خواهد شد زیرا تمامی امور با دقت توسط دستگاه‌های مربوطه انجام خواهد شد و همین موضوع هم بر دقت بسته بندی و هم در سرعت آن تأثیر گذار خواهد بود.

دستگاه تسمه کش نیوپک با توجه به محل و میزان استفاده از دستگاه برای بسته بندی جعبه و کارتن کالا در سه نوع اتوماتیک، دستی و نیمه اتوماتیک موجود است که می‌تواند با سرعت بسیار بالایی عمل بسته بندی را با دقت مثال زدنی انجام دهد به طوری که احتمال بروز هر گونه مشکلی به صفر خواهد رسید و در زمان جابجایی کالا بدون هیچ خطری می‌توان این کار را انجام داد و مطمئن بود که در بسته بندی به دلیل استفاده مناسب از دستگاه تسمه کش و بسته بندی با تسمه مشکلی پیش نخواهد آمد.